Bizi Tanıyın

Merhaba,

Hazal Doğan Diet & Nutrition ailesine hoş geldiniz!

Biz sadece beslenme danışmanları değil, aynı zamanda birlikte yürüyeceğiniz, destekleyici bir arkadaş grubuyuz. Sağlığınıza duyduğumuz tutkuyla hem online hem de yüz yüze seanslarla size özel beslenme çözümleri sunuyoruz. Sizlerle tanışmayı ve birlikte sağlıklı yaşam hedeflerinize ulaşmayı dört gözle bekliyoruz.

Bizim için her bir bireyin hikayesi önemlidir ve bu yolculukta sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. Sağlık ve mutluluğunuz için elimizden gelenin en iyisini sunmaya hazırız. Haydi, beslenmeyle dolu dolu bir yaşama adım atalım!

Sevgiler,
Hazal Doğan Diet & Nutrition

Hazal Doğan

Selam!

Okan Üniversitesi’nden Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2017 yılında mezun bir diyetisyen olduğumdan beri, danışanlarıma özel beslenme koçluğu, sürdürülebilir yaşam değiştiren hizmetler, klinik konsültasyonlar, çevrimiçi skype veya telefon konsültasyonları ile birlikte hizmet veriyorum.

Beslenme uzmanı olma yolculuğumun başından itibaren sağlık alanındaki gelişmeler için içimde derin bir tutku vardı. 20’li yaşlarımın başlarında, sağlık ve zindeliğin olumlu, enerjik ve sevgi dolu bir insan olma yeteneğim üzerindeki etkisini fark ettim ve hayallerimi takip etme çabasıyla sağlık, zihin beden ve ruh hakkında elimden gelen her şeyi öğrenirken karşılaştım.

Kendim sağlıksız olma yolunda idim ve farkında bile değildim. Vücudumu aşırı egzersiz yapmaya, yemek yememeye zorluyor gibiydim . Kalitesiz bir uyku uyuyor, her gün birden fazla kahve ve korkunç bir diyetle yorgunluğunu maskeleyen aşırı tüketim yapıyordum. En önemlisi de sağlıksız bir zihinden acı çekiyor, tüm bunların üzerimde yarattığı zehirli etkiyi fark etmiyordum ki sonunda tamamen zihin ve bedenin parçalandığını gördüm….

Ve böylece herkes için sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzına ilham vermek ve kişiselleştirmek için tutkum oldu. Aslında en iyi hayatınızı yaşamaya başlayabilir, tıpkı kendim için yaptığım gibi olumlu, enerjik ve canlı hissedebilirsiniz. Yapabileceğiniz en iyi yatırım sizsiniz. Sağlığınız, iyi hissetmek, enerjik ve canlı olmak gerçekten her şeydir ve bunu hak ediyorsunuz !? Sağlıklı ve canlı hissetmeye başlamaya hazır mısınız? Hadi birlikte yapalım.

Sağlıklı, dengeli bir yaşam, vücudumuza aldığımız besinlerle başlar. Vücudunuzu ve zihninizi doğru besinlerle doldurmak, ruh halinizi, enerji düzeyinizi ve dayanıklılığınızı geliştirir. Sonuç olarak, günlük performansınız üzerindeki etkisini sizler de görebilirsiniz. Güçlü bedenlerin içten dışa inşa edildiğine inanıyorum!

En sevdiği oda mutfağı olan bir kız olarak, kendiniz veya aileniz için lezzetli ve besleyici yemekler yapmak için içinizdeki küçük kıvılcımı bulmanıza ilham vermeyi umuyorum. Ben sizin ihtiyaçlarınıza özel yemek planları tasarlamak ve / veya hedeflerinize ulaşmak için sorularınızı cevaplamak, yardımcı olmak adına buradayım.

Yemek pişirmeye gelince takip edilecek GERÇEK bir kural kitabı yoktur, ancak diyetinizi temizlemek ve daha dengeli bir yaşam yaratmak istiyorsanız mutlaka takip etmeniz gereken birçok yararlı tarif ve kılavuz vardır. Temiz yemeyi kapsayan çok sayıda heyecan verici yeni yiyecek ve pişirme tekniğini ortaya çıkarmanıza yardımcı olmak için buradayım. Beslenme danışmanlığı veya daha spesifik temiz yemek bilgileri arıyorsanız, daha fazla bilgi için lütfen “hizmetler” sayfama gidin.

Sağlıklı, temiz besinler ve cesaretlendirici, kişisel rehberlik yoluyla daha dengeli bir yaşam kurmanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyorum!

Gerçekten “sürdürülebilir alışkanlık değiştirme” yaklaşımına inanıyorum ve danışanlarımın diyete başlama , diyeti sonlandırma zihniyetinden kurtulmaya, bütün yiyeceklerin tadını çıkarmaya teşvik ediyorum – ve evet, tatlıyı da içeriyor! Tutkum sağlık ve beslenme; ama ailemle birlikte mutfakta yemek pişirmeyi ve aktif olmayı da seviyorum. Koşu, fitness, ev videoları ile egzersiz, ​​bisiklete binme ve yürüme gibi fiziksel aktivitelerin çoğunu seviyorum.

Sağlık, yemek pişirme, fırıncılık ve her türlü beslenme tutkumu hepinizle paylaşmanın bir yolu olarak kullandığım sağlıklı bir yaşam tarzı, yiyecek ve fitness blogunu kendi web sitemde sizlerin de deneme şansını yakalaması için sürekli yeni paylaşımları yüklemeye çalışıyorum. Klasik bir tarifin daha sağlıklı bir sürümünü denemeye, ilk kez koşmaya ya da diğer sağlık ve sağlıklı yaşam alanlarını keşfetmeye davet ediyorum. Size sağlıklı olmanın karmaşık veya pahalı olması gerekmediğini göstermeyi amaçlıyorum – ve aslında, eğlenceli bile olabilir! Blogumda sağlıklı yemek tarifleri, egzersiz ipuçları, sağlık ve sağlıklı yaşam bilgileri ve günlük olaylar bulacaksınız.

Sağlık ve pozitiflikte,